Google'da En üste çıkın Web Sitenizi Arama Motorlarının zirvesini çıkarın.

SEO

SEO Nedir?

 

SEO, “Search Engine Optimization” kelimelerinin baş harflerinden oluşan bir kısaltmadır. Türkçe anlamıyla “Arama Motoru Optimizasyonu” olarak bilinir. Google ve diğer arama motorlarının kriterlerini öğrenerek, buna uygun optimizasyonların gerçekleştirilmesi sürecinin bütününe SEO denilmektedir. Yani SEO işlemi, web sitenizi arama motorlarının sıralama kriterlerine uygun bir hale getirir.

 

Neden SEO Çalışması Yaptırmalıyım?

SEO, web sitenizin arama motorlarında  üst bölümlerinde yer alması için yapılan bir optimizasyon  çalışmasıdır. İyi bir çalışma ile web sitenizi üst sıralara taşıyabiliriz. Web sitenizin hedef kitlesi olan kullanıcılar, sorgulamalarında size ulaşması için SEO hizmeti almalısınız. Üstelik rakiplerinizin SEO yaptırdığını unutmayın.

SEO

SEO’da Neler Yapıyoruz?

Yapmış olduğumuz pazar araştırmasının ardından hedef kitlenin belirlenmesi ile web sitenizi analiz ediyoruz. Rakip analizi yaparak sektördeki rakiplerinize göre strateji belirliyoruz. Uygun Anahtar Kelime Analizi ile hedef kullanıcıların size ulaşmasını sağlıyoruz. İçerik analizi yaparak detaylı açıklamaları sizinle paylaşıyoruz. Tüm bunları yaparken sitenin teknik açıdan da sorunsuz bir hale gelebilmesi için teknik analizleri gerçekleştiriyoruz. “Site içi SEO” ve “Site Dışı SEO” çalışmaları gerçekleştiriyoruz.

Çalışma sonunda ise web siteniz için detaylı raporlama sunuyoruz.

SEO Teklifleri Neye Göre Belirleniyor?

Her marka ve web sitesine uygun tek bir SEO sürecinden bahsedemeyiz. Her marka kendine özeldir ve ihtiyaçları birbirinden farklıdır. Bu nedenle her web sitesi özel bir SEO çalışmasından geçer. SEO fiyatlarını belirleyebilmek için öncelikle web siteniz için bir ön analiz süreci gerçekleştiriyoruz. Bu aşamada web sitenizle alakalı yapmış olduğumuz analizi de size sunarak bir görüşme gerçekleştiriyoruz. En hızlı çözüm alabileceğimiz çalışmaları öncelik sırasına koyarak size uygun bir SEO çalışması hazırlıyoruz.

Web Sitenizi Arama Motorlarının zirvesine çıkarın. Şimdi SEO Teklifi Alın!

Web sitenizi yapıp yayınlamak yeterli değil. En önemlisi web sitenizi arama motorları ve kullanıcılar için anlaşılır hale getirmek. Bunun için SEO çalışması yaptırmalısınız. Web siteniz için ücretsiz ön analiz yapıyoruz, kararı size bırakıyoruz. 

  • Kullanıcı dostu bir web site ile trafiğinizi arttırıyoruz
  • Marka bilinirliği ve güvenilirliğini sağlıyoruz
  • Diğer pazarlama faaliyetleri ile entegre olmasını ve verimini arttırıyoruz
  • Rakiplerinizden bir adım daha önde olmanızı sağlıyoruz

Dijitalin Zirvesine çıkın Performans

Size ihtiyacınız olan her şeyi sağlayabilecek bir çözüm ortağı ile çalışmaya başlayın.

80 %

Trafik Artışı

Tekil Kullanıcı

70 %

Sayfada Geçirilen Süre Artışı

Sayfada Geçirilen Süre

75 %

dönüşüm artışı

Dönüşüm

Müşteri Yorumlarımız

Whatsapp Üzerinden Bize Ulaşın.