SEO dijital pazarlama
Biz Kimiz

Dijital Pazarlamaya
Bakışınızı Değiştiriyoruz

Dijital dünyanın gerektirdiği tüm ihtiyaçları 360° derece bakış açımızla müşterilerimize destek sağlamak için yola çıktık.

İnternet dünyasındaki tüm ihtiyaçlarınızı uygun şekilde karşılamak, doğru hedef kitleye ulaşmak ve sadık kullanıcıları çekmek için gerçekleştireceğiniz tüm uygulamalarda yanınızdayız.

Genç ve dinamik ekibimizle, dijital dönüşümün her adımını yakından izleyerek siz ve şirketiniz için en uygun çözümleri sunmak için çalışıyoruz. Her geçen gün gelişen ve değişen teknolojiyi ve dijital pazarlama trendlerini takip ediyoruz; stratejilerimizi bu eğilime dayandırarak belirliyoruz ve özelleştirilmiş çözümlerimizle dijital reklamcılıkta en uygun adımları atmanıza yardımcı oluyoruz.

01
Dürüstlük

Çalışanlarımız ekibe, işine değer veriyor

02
Kurum Kültürü

Bir kültürün gelişen bir şirket kuracağına inanıyoruz.

03
Sürekli Gelişim

Kendimizi sürekli gelişim için yönlendiriyoruz

Neden Diji360

360 ° Dijital Pazarlama

Dijital Pazarlama ile ilgili bilgi kirliliği ile de savaşıyoruz. Bu noktada müşterilerimizi dijital pazarlama trendleri ile ilgili doğru bilgileri eğitiyoruz.

nternet üzerindeki en büyük etkileşim kaynaklarından biri olan sosyal medya dünyasında varlığınızı güçlendirmek, marka değerinizi artırmak ve etkileşiminizi arttırmak için deneyimli sosyal medya uzmanlarımızla 24 saat destek ve yönetim hizmetleri sunuyoruz. 

 Planlama aşamasından uygulamaya kadar, doğru stratejiyi, doğru hedef kitleyi ve doğru çalışma kriterlerini yürüttüğümüz uygulamalarımızda her adımı birlikte atıyoruz. Tüm sorularınıza cevap vermeye çalışıyoruz.

SEO dijital pazarlama
Müşteri
+
Tamamlanmış Proje
+
Fincan Kahve
+

Referanslarımız

Ekibimiz

Ömer Özselçuk

Ömer Özselçuk

Founder
Fatih Sağlambilen

Fatih Sağlambilen

Multimedia Designer
Fatih Taşdemir

Fatih Taşdemir

Mobile APP Developer
İsmail Aykut

İsmail Aykut

Jr. SEO Specialist
Tutku Müngen

Tutku Müngen

Marketing Specialist
Yasin Kayhan

Yasin Kayhan

Web Developer
Kadir Görk

Kadir Görk

Digital Marketing İntern
Firuze

Firuze

Cathood