Diji360 Dijital Pazarlama Ajansı Biz Kimiz

Dijital dünyanın gerektirdiği tüm ihtiyaçları 360° derece bakış açımızla müşterilerimize destek sağlamak için yola çıktık.

Dijital dünyanın hayatımızın her alanında önemli bir yer kapladığı günümüzde, tüm kuruluşların bu alanda varlıklarını hissettirmesi büyük önem taşıyor. İnternet dünyasındaki tüm ihtiyaçlarınızı uygun şekilde karşılamak, doğru hedef kitleye ulaşmak ve sadık kullanıcıları çekmek için gerçekleştireceğiniz tüm uygulamalarda yanınızdayız.

 Genç ve dinamik ekibimizle, dijital dönüşümün her adımını yakından izleyerek siz ve şirketiniz için en uygun çözümleri sunmak için çalışıyoruz. Her geçen gün gelişen ve değişen teknolojiyi ve dijital pazarlama trendlerini takip ediyoruz; stratejilerimizi bu eğilime dayandırarak belirliyoruz ve özelleştirilmiş çözümlerimizle dijital reklamcılıkta en uygun adımları atmanıza yardımcı oluyoruz.

Dijital tam hizmet ajansı yapısını benimseyerek ve profesyonel dijital medya planlama hizmetlerimizle, Google Adwords, sosyal medya yönetimi ve reklamcılığı, Website Tasarımı, SEO, WordPress hizmetleri, Video&Animasyon  ve Grafik Tasarıma kadar tüm  uygulamalarda yanınızdayız.

Dijital Pazarlama ile ilgili bilgi kirliliği ile de savaşıyoruz. Bu noktada müşterilerimizi dijital pazarlama trendleri ile ilgili doğru bilgileri eğitiyoruz.

İnternet üzerindeki en büyük etkileşim kaynaklarından biri olan sosyal medya dünyasında varlığınızı güçlendirmek, marka değerinizi artırmak ve etkileşiminizi arttırmak için deneyimli sosyal medya uzmanlarımızla 24 saat destek ve yönetim hizmetleri sunuyoruz. 

%100 SEO uyumlu ve Responsive kurumsal website tasarımlarımız ile arama motorlarında sizi üst sıralara taşıyoruz.

 Planlama aşamasından uygulamaya kadar, doğru stratejiyi, doğru hedef kitleyi ve doğru çalışma kriterlerini yürüttüğümüz uygulamalarımızda her adımı birlikte atıyoruz. Tüm sorularınıza cevap vermeye çalışıyoruz.

Dijital dünyada ihtiyacınız olan reklam ve yaratıcı projelerde bizimle doğru adımları atın.

Diji360 Dijital Pazarlama Ajansı Alanında Uzman Ekibimiz

blank

Ömer Özselçuk

Founder | Marketing Manager

neşe can

Neşe Can

SEO Executive

blank

Tutku Müngen

Operation Manager

yusuf demirtaş

Yusuf Demirtaş

Digital Marketin Executive

fatih taşdemir

Fatih Taşdemir

React Native Developer

blank

İsa Yürekli

Full Stack Developer

blank

Batuhan Uzunoğlu

Flutter Developer

blank

Ahmet Kayhan

Frontend Developer

blank

Fatih Sağlambilen

Creative Director

Müşteri Yorumlarımız

Referanslarımız

Bize Ulaşın

Diji360 size bütüncül bir çözüm sağlıyor. 

(0216) 362 49 41

Bizi Arayın

info@diji360.com

7/24 online destek

    Sosyal Medya Hesaplarımızı Takip Edin!

    Whatsapp Üzerinden Bize Ulaşın.