Google'da En üste çıkın Web Sitenizi Arama Motorlarının zirvesini çıkarın.

SEO Hizmeti Nedir?

SEO hizmeti websitenizin Google’da en üst sıralarda görünmesini sağlar. SEO (Search Engine Optimization) Türkçe anlamıyla “Arama Motoru Optimizasyonu” olarak bilinir. SEO Hizmeti organik trafiğinizin artmasını sağlar.

SEO

SEO Nedir?

 

SEO, “Search Engine Optimization” kelimelerinin baş harflerinden oluşan bir kısaltmadır. Türkçe anlamıyla “Arama Motoru Optimizasyonu” olarak bilinir. Google ve diğer arama motorlarının kriterlerini öğrenerek, buna uygun optimizasyonların gerçekleştirilmesi sürecinin bütününe SEO denilmektedir. Yani SEO işlemi, web sitenizi arama motorlarının sıralama kriterlerine uygun bir hale getirir.

 

Neden SEO Hizmeti Almalıyım?

SEO, web sitenizin arama motorlarında  üst bölümlerinde yer alması için yapılan bir optimizasyon  çalışmasıdır. İyi bir çalışma ile web sitenizi üst sıralara taşıyabiliriz. Web sitenizin hedef kitlesi olan kullanıcılar, sorgulamalarında size ulaşması için SEO hizmeti almalısınız. Üstelik rakiplerinizin SEO yaptırdığını unutmayın.

SEO

SEO’da Neler Yapıyoruz?

Yapmış olduğumuz pazar araştırmasının ardından hedef kitlenin belirlenmesi ile web sitenizi analiz ediyoruz. Rakip analizi yaparak sektördeki rakiplerinize göre strateji belirliyoruz. Uygun Anahtar Kelime Analizi ile hedef kullanıcıların size ulaşmasını sağlıyoruz. İçerik analizi yaparak detaylı açıklamaları sizinle paylaşıyoruz. Tüm bunları yaparken sitenin teknik açıdan da sorunsuz bir hale gelebilmesi için teknik analizleri gerçekleştiriyoruz. “Site içi SEO” ve “Site Dışı SEO” çalışmaları gerçekleştiriyoruz.

Çalışma sonunda ise web siteniz için detaylı raporlama sunuyoruz.

blank

SEO Teklifleri Neye Göre Belirleniyor?

Her marka ve web sitesine uygun tek bir SEO sürecinden bahsedemeyiz. Her marka kendine özeldir ve ihtiyaçları birbirinden farklıdır. Bu nedenle her web sitesi özel bir SEO çalışmasından geçer. SEO fiyatlarını belirleyebilmek için öncelikle web siteniz için bir ön analiz süreci gerçekleştiriyoruz. Bu aşamada web sitenizle alakalı yapmış olduğumuz analizi de size sunarak bir görüşme gerçekleştiriyoruz. En hızlı çözüm alabileceğimiz çalışmaları öncelik sırasına koyarak size uygun bir SEO çalışması hazırlıyoruz.

blank

Web Sitenizi Arama Motorlarının zirvesine çıkarın. Şimdi SEO Teklifi Alın!

Web sitenizi yapıp yayınlamak yeterli değil. En önemlisi web sitenizi arama motorları ve kullanıcılar için anlaşılır hale getirmek. Bunun için SEO çalışması yaptırmalısınız. Web siteniz için ücretsiz ön analiz yapıyoruz, kararı size bırakıyoruz. 

  • Kullanıcı dostu bir web site ile trafiğinizi arttırıyoruz
  • Marka bilinirliği ve güvenilirliğini sağlıyoruz
  • Diğer pazarlama faaliyetleri ile entegre olmasını ve verimini arttırıyoruz
  • Rakiplerinizden bir adım daha önde olmanızı sağlıyoruz

Dijitalin Zirvesine çıkın Performans

Size ihtiyacınız olan her şeyi sağlayabilecek bir çözüm ortağı ile çalışmaya başlayın.

80 %

Trafik Artışı

Tekil Kullanıcı

70 %

Sayfada Geçirilen Süre Artışı

Sayfada Geçirilen Süre

75 %

dönüşüm artışı

Dönüşüm

SEO Hizmetimiz Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Site içi SEO daha üst sıralarda yer almak için bir web sitesindeki optimize etme uygulamasıdır.  Site içi SEO, bir sayfanın hem içeriğini hem de teknik analizleri kapsar. Bu sayede kullanıcılarınızın ve hedef müşterilerinizin size ulaşmasını ve web sitesi trafiğinin artmasını sağlar. Google ve diğer arama motorlarındaki arama sonuçlarında sıralamanızı veya görünürlüğünüzü iyileştirmek için web sitenizi kullanıcılar için daha kullanışlı bir hale getirmek istersiniz. Bunun için site içi SEOçalışması gereklidir.

Site içi SEO, daha yüksek arama sıralamalarına, sitenize artan trafiğe ve daha fazla dönüşüme yol açar. Diji 360 olarak verdiğimiz SEO hizmetlerinde anahtar kelime sıralama aracı ve birçok araç ile birlikte site içi SEO analizini gerçekleştiriyoruz. Ardından gerekli optimizasyon çalışmalarını yapıyoruz. Site içi SEO; sayfada SEO, url yapıları, meta, başlık (H1,H2,H3…) kullanımı, görsel optimizasyonu, içerik analizi, anahtar kelimeler, google site hızı, mobil uyumluluğu gibi site trafiğini etkileyecek olan birçok alanı kapsar.

SEO çalışmasını yapmanız mutlaka size olumlu dönüş sağlayacaktır. Fakat süresi de önemlidir. Google sürekli yenilenen bir algoritmaya sahip. Bu nedenle her yeni gelişme; site optimizasyonunu dolayısıyla da site içi seo analizini, site hızınızı, site trafiğinizi etkiliyor. Tüm bu bilgiler doğrultusunda, verilmli sonuç almanız için 3 ay gibi bir süre SEO hizmeti almanızı öneriyoruz.

“Site dışı SEO” arama motoru sonuç sayfalarındaki sıralamanızı etkilemek için kendi web sitenizin dışında gerçekleştirilen çalışmaları ifade eder.  Bir web sitesinin popülerliği, başka sitelerden linkle referans verilmesi onun güvenilirliğini arttırmaktadır. Arama motoru web sitesi sıralaması araştırmaları da bize site dışı SEO’nun %50’den fazla etki ettiğini göstermektedir. Tüm bu site dışı seo çalışması için genellikle site backlink ekleme, backlink analizi, backlink seo çalışmaları, backlink paketleri merak edilmektedir. Elbette sitenize backlink almak web sitesi trafiğinizi olumlu etkileyecektir. Bunun yanı sıra iyi bir site içi SEO çalışmanız varsa doğalında link alarak da site dışı SEO’yu olumlu etkileyebilirsiniz.

Diji 360 olarak, müşterilerimizin de isteği doğrultusunda bu çalışmaları birlikte yürütüyoruz. Site dışı SEO çalışması için backlink analizi gerçekleştiriyoruz. Ayrıca kullanıcı kitlenizin ilgisini çekecek içerikleri diğer web sitelerinizin paylaşmasını sağlayarak site dışı SEO çalışmasını gerçekleştiriyoruz.

Müşteri Yorumlarımız

Whatsapp Üzerinden Bize Ulaşın.